WYNAJEM POJEMNIKÓW TRANSPORTOWYCH

Dla klientów korzystających z naszych usług mamy możliwość wypożyczenia pojemników transportowych

o wymiarach: (długość x wysokość x szerokość) 60cm x 32cm x 40cm. pojemnik ten wykonany jest z plastiku i posiada pokrywę górną, dzięki temu jest to duże ułatwienie dla Państwa pod względem pakowania, układania oraz wszelkiego tupu przenoszenia z kąta w kąt, śmiało można układać jeden na drugim, nie martwiąc się o fakt czy rzeczy zapakowane do środka mogą ulec zniszczeniu, pojemnik ten ma nośność 40 kilogramów i pojemność 55 litrów jest odporny na wilgoć. Po wypakowaniu pusty pojemnik zachodzi jeden w drugi dzięki czemu możemy zaoszczędzić dużo miejsca w naszym lokum.

Dla osób, które nie korzystają z usług naszej firmy istnieje również możliwość wynajmu pojemników transportowych o wymiarach 60cm x 32cm x 40cm ( dł x wys x szer). Poniżej przedstawiamy cennik wypożyczenia:

Do 50 sztuk 1zł netto (1,23zł brutto)/ 1 dzień/ 1 sztuka.

Od 51 sztuk wzwyż 0,90zł netto (1,11zł brutto)/ 1 dzień/ 1 sztuka.

Dowóz jak i późniejszy odbiór pojemników liczony jest jednorazowo i wynosi 60zł na terenie Krakowa (kwota nie jest uzależniona od ilości pojemników). W przypadku dowozu poza teren Krakowa dowóz jest liczony indywidualnie.

774total visits,2visits today