O nas

515-311-580

!!Szybko, tanio, bezpiecznie i zawsze na czas!!

Kompleksowe i tanie przeprowadzki – Kraków, Polska i Europa

 

Realizujemy transport i przeprowadzki nie tylko na terenie Krakowa, ale i całego kraju jak i po za jego granicami. Przeprowadzaliśmy takie obiekty jak: mieszkania, domy, biura, firmy,imagesCAICCIKPmagazyny, galerie, sklepy, przychodnie, biblioteki, kancelarie itp.
Podczas realizacji usługi zapewniamy:

– załadunek,
– zabezpieczenie podczas transportu,
– transport,
– rozładunek.

W trosce o mienie klienta podczas transportu stosujemy profesjonalne zabezpieczenia, które chronią ładunek przed uszkodzeniem. Na życzenie klienta pakujemy, rozkręcamy i skręcamy meble.
Wieloletnia obecność na małopolskim rynku pozwoliła nam na optymalizację kosztów oraz wypracowanie efektywnego modelu działania. Dla naszych klientów oznacza to tanie przeprowadzki, kompleksową obsługę oraz transport mienia na terenie całego kraju.. Jeżeli szukają Państwo firmy, która zorganizuje i przeprowadzi usługę w Państwa mieszkaniu, domu lub firmie nasz konsultant czeka na kontakt, służy pomocą i darmową wyceną.

Materiały i sprzęt stosowane do pakowania i zabezpieczania mienia w trakcie przeprowadzki i transportu

Znamy obawy i troski obsługiwanych przez nas klientów i dlatego kładziemy szczególny nacisk na pełną ochronę powierzonego nam mienia przed jego imagesCAOE1BYBuszkodzeniem. Nasi klienci nie muszą się martwić o stan swojego dobytku, gdyż profesjonalnie zabezpieczamy i chronimy transportowane przez nas rzeczy.
Materiały, z jakich korzystamy to między innymi:

– pojemniki transportowe
– folia bąbelkowa
– folia stretch
– koce przemysłowe

835total visits,2visits today